ריסוס

ריסוס כנגד מזיקים בבנייני מגורים ומשרדים הוא חובה לכל בניין שרוצה לשמור על תחזוקת מבנה טובה, ללא חרקים, טרמיטים , מקקים וכל סוגי המזיקים שיכולים להתנחל ולעבור לגור בסביבת בני האדם.

ריסוס כנגד מזיקים בסביבת בני האדם וסביבת מגורים מקובל כבר שנים רבות. חומרי הריסוס משתנים עם התפתחות טכנולוגיות החומרים והידע העדכני שיש לנו. אבל הבסיס הוא זהה. ריסוס כנגד מזיקים, שאוהבים להתגורר בקרבת מקום המגורים של האדם, במקסימום רעילות לחרקים, וברעילות נמוכה מאוד לבני האדם ולחיות הבית.

למה דווקא ריסוס ?

מדוע לבחור דווקא בפתרון ריסוס כדרך ההדברה העדיפה במקומות אלו? התשובה היא כמובן שפעולת ריסוס הוא הדרך הזולה, הבטוחה האמינה והמהירה ביותר שמכסה שטחים נרחבים, עם מינימום חומר ומקסימום תוצאות.

כאשר מזמינים מדביר שיגיע להדביר מזיקים וחרקים בבנייני מגורים מומלץ להודיע לדיירים כמה ימים קודם לכן, שידעו לא להיות בביתם בזמן זה. את פעולת ריסוס מומלץ לעשות בשעות הבוקר כדי לאפשר לדיירים להגיע אחרי שרוב חומר הריסוס כבר התנדף מהחלל המשותף.

ריסוס במשרדים מומלץ לעשות בסוף שבוע או בחופשה מרוכזת, כדי לתת לאדי החומר להתנדף. ולא לסכן או לפגוע בעובדים.

הנחיות לפני ואחרי ריסוס בבנייני מגורים ומשרדים

לפני- הדבר החשוב ביותר הוא בחירת חברת הדברה איכותית ואמינה. אם יש באפשרותכם, לבחור בחברה עם המלצות, כמובן שזה עדיף. החברה חייבת להיות מאושרת על ידי משרד העבודה ולהחזיק רישיונות עדכניים המאפשרים לה לעסוק בהדברה וריסוס. בנוסף, המדביר הספציפי שמגיע אליכם חייב להיות מומחה שעבר קורס מדבירים, ובעל רישיון הדברה. הוא צריך להכיר את החומרים ואת הרכבי החומרים הנכונים.

בדקו כמה זמן אמור ריסוס מהסוג שאתם מבצעים להחזיק, והאם החברה נותנת אחריות על ההדברה שלה. הדבר חשוב במיוחד בזמן ריסוס לאחר נגיעות של חרקים, שאז נרצה לראות תוצאות תוך יומיים לכל היותר.

אחרי- כדאי לאוורר את הבית או המשרד היטב. אם יש בבית חיות ותינוקות, אסור להם להיות בבית ביום ריסוס. יש מקרים בהם יש צורך לרוקן ארונות מטבח לפני ריסוס, כדי שיהיה אפשר לרסס בתוכם, בררו קודם האם תידרשו לכך.